30.01.2018
Zeynep Işık, AstraZeneca Türkiye, Metabolizma Doğu Ana Bölge, Satış ve Tanıtım Müdürü oldu
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Zeynep Işık, AstraZeneca Türkiye, Metabolizma Doğu Ana Bölge, Satış ve Tanıtım Müdürü oldu
 
2009 yılından beri AstraZeneca Türkiye'de çalışan ve son olarak Kardiyovasküler Hastalıklar alanında Marmara Bölge Müdürü olarak görev yapan Zeynep Işık, AstraZeneca Türkiye Metabolizma Doğu Ana Bölge, Satış ve Tanıtım Müdürü olarak atandı.
 
Zeynep Işık Gazi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. İlaç sektörüne 2001 yılında, Roche İlaç'ta Tıbbi Tanıtım Sorumlusu olarak başladı. 2006 yılında, aynı şirkette Bölge Müdürü olarak görevlendirildi. Işık, 2009 yılında Bölge Müdürü olarak AstraZeneca Türkiye ailesine katıldı. Sonrasında sırasıyla Solunum, Gastrointestinal ve Kardiyoloji tedavi alanlarında Bölge Müdürü olarak sorumluluk alan Zeynep Işık, AstraZeneca Türkiye Metabolizma Doğu Ana Bölge Satış ve Tanıtım Müdürü olarak atandı.
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Bordo PR
0533 927 23 93
dileko@bordopr.com
 
AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca-turkey ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan takip edebilirsiniz.