13.12.2018
Yeni HP ProBook 400 G6 Serisi Bilgisayarlar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Güç, Tarz ve Değer Sunuyor
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Yeni HP ProBook 400 G6 Serisi Bilgisayarlar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere Güç, Tarz ve Değer Sunuyor
 

HP, büyüyen kurum ve mobil çalışan profesyoneller için tasarlanan yeni HP ProBook 400 Serisi bilgisayarlarını tanıttı
 
Küçük ve orta ölçekli işletmeler teknolojiyle çok yakından ilgileniyorlar. Dolayısıyla kurumlara zaman ve para kazandıracak, onları daha güçlü yapacak teknolojiler oluşturmak çok önemli. Kurumlar en düşük fiyatın yanında aynı zamanda ürünün kendilerinde yaratacağı değeri de göz önünde bulunduruyor. Güzel bir kurumsal notebook alacakları zaman modern tasarımdan performansa, uzun batarya ömründen, kurumsal seviye güvenliğe, hem kişisel hem de iş anlamında kullanabilecekleri özelliklerin hepsinin bir arada olmasını bekliyorlar.  
 
Modern işgücü için tasarlanan HP ProBook 400 G6 serisi bilgisayarlar, sağladığı üstün performans ve tasarımla profesyonellerin hem ofiste hem de hareket halinde üretken olmaya devam etmelerine yardımcı oluyor.
 
Yeni ProBook 430 G6, ProBook 440 G6 ve ProBook 450 G6, kullanıcılarına şunları sunuyor:
  • Ultra ince tasarım ve keskin görüntü: HP'nin ticari hızlı tüketilen ve premium tüm bilgisayarlarında bulunan tasarım konseptini benimseyen bilgisayarlar kullanıcılarını keskin hat ve doğal gümüş rötuşların bulunduğu ultra ince kasasıyla karşılıyor. İnce çerçeveli ekranı ise en iyi görüntü deneyimini sunuyor. Yeni 180 derece dönebilen menteşesi de dümdüz olmasını sağlayarak kullanıcılarının içerik paylaşımını ve iş arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını kolaylaştırıyor.
  • Güvenli ve yönetilebilir kurumsal özellikler: Aralarında BIOS korumasını otomatikleştiren HP BIOSphere Gen4 yazılımı ve dayanıklılık katan ve tek parça alüminyumdan oluşan geliştirilmiş klavye gövdesinin de bulunduğu birçok güvenlik özellikleriyle geliştirildi. Bilgisayarlar aynı zamanda en yeni küresel 4G LTE kablosuz genişbant teknolojisi desteği gibi kullanıcının ihtiyaçlarına göre oluşturulan bağlanırlık özellikleriyle birlikte geliyor.
  • Yüksek performans ve üretkenlik: En yeni opsiyonel 8. Nesil dört çekirdekli Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® GeForce® değiştirilebilir grafik kartına ek olarak uzun batarya ömrüyle her şeyin zamanında yetişmesi için birden çok işin aynı anda yapıldığı günlerin üstesinden gelinmesini sağlıyor. Kullanıcılar artık HP Fast Charge ile 30 dakika kadar kısa bir sürede yüzde 50'ye kadar hızlıca şarj edebiliyor.
 
HP ProBook 400 G6 serisi bilgisayarlar EMEA Bölgesi'nde Aralık 2018'de satışa sunulacak.
 
İlgili Kişi
Eray Çoşan Akkuş
Bordo PR
0533 927 23 97
erayc@bordopr.com
 
HP Inc. Hakkında
Hp inc. (NYSE: HPQ) hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler yaratır. Yazıcı, PC, mobil cihazlar, çözüm ve hizmetlerden oluşan portföyü ile hayrete düşüren deneyimleri tasarlar. HP hakkında daha fazla bilgi için: http://www.hp.com