07.01.2019
TCL Communication en yeni ürünleriyle Tüketici Elektroniği Fuarı’nda
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

TCL Communication en yeni ürünleriyle Tüketici Elektroniği Fuarı'nda
 
TCL Communication, Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) yeni Alcatel akıllı telefonları, BlackBerry Mobile güncellemeleri ve akıllı telefon ekranlarındaki son yeniliklerini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.
 
Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı'na (CES) birkaç gün kalmışken, TCL Cummunication bir kez daha yeni teknolojilerinin yanı sıra, mobil cihazlar ve internet cihazlarından oluşan portföyünü de sergilemeye hazırlanıyor. TCL, CES kapsamında en yeni Alcatel akıllı telefonlarının ve internet ürünlerinin yanı sıra, TCL tarafından geliştirilen Alcatel Full View ekranını da içerecek olan yeni 2019 Alcatel Serisi akıllı telefonları da tanıtacak. Şirket ayrıca, BlackBerry KEY2 ve KEY2 LE dahil olmak üzere bütün BlackBerry akıllı telefon portföyünü de sergileyecek ve bu cihazların ABD'deki ve dünya genelindeki magazalardaki bulunurluğunu da paylaşacak.
 
TCL ayrıca CES'te, edge to edge ve dot ekran teknolojileri gibi şirketin en yeni akıllı telefon görüntüleme teknolojilerini de ilk defa sergileyecek. Bu teknoloji TCL Communication'ın, TCL televizyonları için ödüllü ekran panelleri de geliştiren kardeş şirketi CSOT aracılığıyla mümkün olmuştur. CSOT, LCD panellerin yanı sıra LTPS, AMOLED ve esnek ekranlar gibi gelişmiş ekran teknolojilerinde dünya lideridir. TCL Communication'ın CSOT ile kurduğu yakın tedarik zinciri işbirliği, en yeni ekran teknolojilerine zamanında ulaşmasını ve öncelikli bir şekilde kullanmasını sağlıyor.
 
TCL Communication Global Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Peter Lee şunları söyledi: “TCL Communication'da mobil ve internet ürünlerimizin gelişiminde sınırları zorlamaya devam ediyoruz. CES'te tanıtılan Alcatel ve BlackBerry cihazlarımız bugün neler sunabileceğimizi göstermiş olsa da, gelecekte neler sunabileceğimizin kanıtı, yeni ekran teknolojimizdir. Dünyanın önde gelen panel üreticilerinden biri olan TCL, mükemmel görüntü teknolojisini tüm dünyaya erişilebilir kılmak konusunda kararlıdır. Geçen yıl bu teknolojiyi mobil cihazlarımıza getirebileceğimizi Alcatel Full View ekranlarımızla göstermiştik. Bu yıl da, CES'te tanıtacağımız yeni ekran teknolojilerimizle, müşterilerimizin gelecekte akıllı telefonlarımızdan ve diğer cihazlarımızdan nasıl bir TCL teknolojisi bekleyebileceğini gözler önüne seriyoruz.”
 
TCL'i CES 2019 (8-11 Ocak 2019) sırasında Las Vegas Kongre Merkezi, Merkez Salon, 12929 numaralı kabinde ziyaret edebilirsiniz.
 
TCL Communication ve şirketin ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, www.tclcom.com, www.alcatelmobile.com, www.blackberrymobile.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
 
İletişim
Önder Kalkancı  – Bordo PR
Tel: 0533 927 23 95 – onderk@bordopr.com
 
TCL Communication hakkında
TCL Communication Technology Holdings Limited üç ana marka – TCL, Alcatel ve Blackberry- altında dünya çapında mobil ve internet ürün ve hizmetlerinden oluşan, genişleyen bir portföyü tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Grubun ürün portföyü hâlihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te bulunan 160'ı aşkın ülkede satılmaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre TCL Communication, 2017'nin ilk çeyreği itibariyle küresel mobil telefon üreticileri arasında ilk 10'a girmiştir. Hong Kong'da kurulan Şirket; Çin'in Huizhou kentinde yer alan, yüksek verimli üretim tesisi ve dünyada dokuz farklı noktadaki AR-GE merkezlerini işletmektedir. Daha fazla bilgi için: http://www.tclcom.com/
 
TCL, TCL Corporation'ın kayıtlı ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, TCL Communication tarafından lisans altına alınan Nokia'nın ticari markasıdır.
 
BLACKBERRY ve EMBLEM Design'ın dâhil olduğu ancak bu markalarla sınırlı olmayan ticari markalar veya tescilli ticari markalar, BlackBerry Limited'in lisanslı olarak kullanılan ticari markalarıdır. Bu tür ticari markaların tüm hakları kesinlikle saklıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. BlackBerry, üçüncü taraf ürünler veya hizmetler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 
###
 
Qualcomm ve Snapdragon, Qualcomm Incorporated'in ABD ve diğer ülkelerdeki kayıtlı ticari markalarıdır. Snapdragon Wear, Qualcomm Incorporated'ın ticari markasıdır. Diğer ürün ve marka isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markaları olabilir.
 
Qualcomm Snapdragon Wear, Qualcomm Technologies, Inc.'in bir ürünüdür.
 
###
 
Alcatel mobil cihazlar hakkında
Hong Kong'da bulunan TCL Communication Technology Holdings Limited, dünya çapında mobil ve internet ürün ve servislerinden oluşan, genişleyen bir portföyün tasarımını, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.  Şirketin ürün portföyü halihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te 160'tan fazla ülkede satılmaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre Şirket, 2016'nın üçüncü çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında yedinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 10'uncu sırada yer almaktadır. Şirket ayrıca, küresel tablet üreticileri arasında yedinci sıradadır.
 
TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır. Şirketin ürün ve çözümleri, sahip oldukları sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımla 2000 sonrası doğanlar ve Z Jenerasyonu tüketicilerine hitap etmektedir. TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar yerel pazarları anlama yetisi ve uçtan uca üretim sürecini birleştirerek, tüketicilerin günlük yaşamın keyiflerini keşfetme ve yükseltmelerini sağlayan yenilikçi, zengin özellikli, yüksek performanslı mobil cihazlarla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunmaktadır.
 
TCL, TCL Corporation'un tescilli markasıdır. Alcatel, Alcatel-Lucent'in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır. http://www.alcatel-mobile.com/