10.05.2018
Modern anneler için ezber bozan hediye
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Modern anneler için ezber bozan hediye

Akıllı telefondan anında baskı alabilen cep boyutundaki fotoğraf yazıcısı HP Sprocket Plus Anneler Günü'nde teknolojik hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. 

Eski fotoğraf albümleri ailelerin en değerli eşyalarıdır. HP, bu nostaljik alışkanlığı teknolojiyle birleştirerek, Anneler Günü'nde annenize hediye edebileceğiniz harika bir ürün öneriyor: akıllı telefondan anında baskı alabilen fotoğraf yazıcısı HP Sprocket Plus!

Şık bir tasarıma sahip olan Sprocket Plus, anıları paylaşmak, fotoğrafları süslerken eğlenmek, bu sayede arkadaşlar ve aile ile keyifli vakit geçirmek için iyi bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. IOS ve Android için ücretsiz olan HP Sprocket App sayesinde sadece iki tıkla; fotoğrafı seçerek ve baskı tuşuna basarak kolayca fotoğrafların baskısı alınabiliyor. Kullanıcılar, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğrafları da basabiliyor, isterlerse renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle fotoğraflarını kişiselleştirebiliyor.

Sprocket Plus'ın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunuyor. 599 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

İlgili Kişi
Eray Çoşan Akkuş
Bordo PR
0533 927 23 97
erayc@bordopr.com
 
HP Inc. Hakkında
Hp inc. (NYSE: HPQ) hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler yaratır. Yazıcı, PC, mobil cihazlar, çözüm ve hizmetlerden oluşan portföyümüz ile hayrete düşüren deneyimleri tasarlıyoruz. HP hakkında daha fazla bilgi için: http://www.hp.com