26.09.2018
Lilly İlaç, Dragon Festivali’nde ilk kez kürek çekti
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

 Lilly İlaç, Dragon Festivali'nde ilk kez kürek çekti
 
Türkiye'nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonlarından olan Dragon Festivali, 22-23 Eylül tarihlerinde İstanbul'da düzenlendi.  İstanbul Maltepe Etkinlik Alanı'nda gerçekleşen yarışlara, Lilly İlaç kürek takımı da  bu yıl ilk kez katılmanın heyecanını yaşadı.

Dragon Festivali'nin bu sezonki son yarışlarında 60'dan fazla takım yer aldı. Lilly İlaç takımı, ilk kez katıldığı festivalde, “daha sağlıklı bir yaşam için çalışıyoruz” mesajıyla Kurum Kimliğine En Uyumlu Kostüm Jüri Özel Ödülü'nün de sahibi oldu.   

Lilly İlaç'ın kurumsal iş dünyasının bu önemli etkinliğine katılımı ile ilgili konuşan Lilly İlaç Kurumsal İlişkiler Direktörü Gamze Kuzucu Gürses, “Lilly İlaç olarak her zaman iyi bir takım olmanın gücüne inanıyoruz. Bu noktada ekip olarak omuz omuza mücadele ettiğimiz bir yarışa katıldık. Arkadaşlarımız, güçlü bir takım ruhuyla kurumumuzu en iyi şekilde temsil ettiler” dedi.

İlgili Kişi:
Eray Çoşan
Bordo PR
0 533 927 23 97
erayc@bordopr.com
 
Lilly İlaç hakkında
İnsanların daha uzun, daha sağlıklı, daha aktif yaşam sürmelerini sağlayan ilaçlar üretmek misyonu ile 1876 yılında ABD'de kurulmuş olan Lilly, bugün dünyanın en büyük ilaç şirketleri arasındadır. Dünya çapında yaklaşık 38.000 çalışanı olan Lilly, 55'ten fazla ülkede klinik araştırmalar yürütmekte, 8 ülkede Ar-Ge merkezi bulunmakta ve ürünleri 120 ülkede pazarlanmaktadır. Lilly, Türkiye'deki faaliyetlerine 1950'lerde, ürünlerinin bir Türk şirketi ortaklığında üretilip dağıtılmasıyla başlamış, 1993 yılında bu çalışmalarını Lilly İlaç Ticaret Ltd. Şti. çatısı altında toplamıştır. O tarihten bu yana Lilly, Türkiye'de, diyabet, endokrinoloji, merkezi sinir sistemi hastalıkları, onkoloji ve erkek sağlığı alanlarında çeşitli ürünleri Türk tıbbının kullanımına sunmaktadır. www.lilly.com.tr www.facebook.com/LillyTurkiye