11.04.2019
HP Son Teknoloji PC İnovasyonlarıyla Heyecan Verici ve Güvenli Cihaz Çıtasını Yükseltiyor
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

HP Son Teknoloji PC İnovasyonlarıyla Heyecan Verici ve Güvenli Cihaz Çıtasını Yükseltiyor

Kuralları yeniden tanımlayan güvenlik hizmetleri ve yeni PC'ler, HP'nin küresel iş ortakları konferansında öne çıkıyor

Haberin Ana Başlıkları:
 • HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmeti kapsamında güvenlik özellikleri hizmet olarak tanıtılıyor.
 • HP, Yeni ProBooklar ve HP ProDesk ile büyüyen kurumlara inovasyon sunuyor.
 • HP Zoom Room Çözümleri'yle konferans ve ortak çalışma çözümleri yeniden tanımlanıyor.
 • HP ENVY laptopları ve x360'lar tüketicileri tasarımıyla, mobilitesiyle ve performans özellikleriyle tüketicilerin dikkatini çekiyor.
 
HP'nin en büyük küresel iş ortakları etkinliği olan HP Reinvent'te çığır açan güvenlik hizmetleri, son teknoloji ticari sanal gerçeklik (VR) başlığı ve çarpıcı tüketici ve ticari PC'ler gibi hem iş hem de günlük hayatı dönüştürecek şekilde tasarlanan birçok yeni ürün ve hizmet tanıtıldı.
 
HP EMEA Tüketici Kişisel Sistemleri Başkanı Anne-Sophie Hadberg, konuyla ilgili şunları söyledi: “Müşterilerin gelişmiş teknolojiye olan talepleri daha önce hiç olmadığı kadar fazla. Dolayısıyla yeni nesil müşterilerin gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için iş ortaklarımızla beraber çalışmak her zamankinden daha da kritik bir öneme sahip. HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmetleri'yle müşterilere güvenlik tehditlerini yönetmenin, tespit etmenin ve tehditlere karşı kendilerini korumanın yeni yollarını sunarak ve ticari ve tüketici premium PC'leri herkese ulaştırarak dünyanın en heyecan verici cihazlarını ve en akıllı çözümlerini tutkuyla oluşturmaya devam ediyoruz” dedi.
 
İş Deneyimlerini Dönüştürüyor

Hizmet olarak Güvenlik
Güvenlik dünyası dönüşmeye devam ediyor. Fiziki ve dijital ortamlar arasında bağlantı kuran cihazlar olarak tanımlanan uç nokta cihazları, siber saldırganların en çok tercih ettiği saldırı noktası haline geldi. Yalnızca geçen yılda şirketlerin yüzde 64'ü uç nokta cihazlarından önemli güvenlik açıklarıyla karşı karşıya kaldı.
 
HP; tespit edilemeyen saldırılara karşı cihazların ilkelerini güçlendirecek, aktif olarak takip edecek, saldırılara proaktif olarak karşılık verecek ve savunacak şekilde geliştirdiği güvenliğe odaklanan yeni yönetilebilen hizmetleri tanıtarak uç nokta güvenlik güçlüklerine de el atıyor ve bu alanda da liderliği üstleniyor.
 
HP'nin ödüllü Hizmet olarak Cihaz portföyünün önemli bir uzantısı olan HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmeti, anti virüs çözümlerinin ötesine geçecek ve önemli ve fazladan bir savunma katmanı sağlayacak şekilde tasarlandı. Windows 10 PC'ler için geliştirilen dünyanın en gelişmiş izole güvenlik hizmeti HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmeti, özellikleriyle en büyük risk olan uç nokta cihazlarını en güçlü savunma noktası haline getiriyor. HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmeti, uç nokta cihazlarına gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım koruması ve HP TechPulse ile tehdit analitiği de sunuyor. Ek olarak uç nokta koruma uyumluluğunu güçlendirmek ve BT ekiplerine detaylı ölüm zinciri analizlerine sahip bulguları paylaşmak için uzman Hizmet Bilirkişileri de ekiplere destek sunabiliyor.
 
Kaliteli Deneyim Sunuyor
 
KOBİ'ler kurumlarına son derece önem veriyor. Bu yüzden onlara zaman kazandıran ve kurumlarının büyümesine yardımcı olan teknolojiye sahip olmaları çok kritik. KOBİ'ler cihazlarının dayanıklı olmasını ve değer yaratmasını istiyor. Günümüzde KOBİ'lerin yarısı hala Windows 7'yi kullanıyor. Bu işletmelerin güçlü ve yeni Windows 10 makinelerine geçiş yapmaya başlaması gerekiyor. Windows 10 kullanan cihazlar, işletmelerin performanstan güvenli bir şekilde faydalanmalarını ve hem ofis içinde hem de ofis dışında işlerine devam edebilmelerini sağlıyor.
 
KOBİ'lerin modern çalışanları içi tasarlanan HP'nin AMD ticari portföyü HP ProBook 445R G6, HP ProBook 455R G6 ve HP ProDesk 405 G4 Desktop Mini'yle büyüyor.
 
Gücünü 2. Nesil AMD Ryzen™ mobil işlemcilerinden alan HP ProBook 445R G6 ve HP ProBook 455R G6, çalışanların hem ofiste hem de hareket halindeyken üretken olmaya devam etmelerine yardımcı oluyor. HP EliteBook serisinin zarif tasarım konseptini benimseyen yeni notebooklar, keskin hatlara ve köşelere sahip ultra ince alüminyum kasasıyla MIL-STD'nin 9 tane dayanıklılık testini başarıyla tamamlayabiliyor. 180 derece dönebilen menteşesi de kullanıcıların cihazlarını dümdüz yaparak içerikleri daha kolay paylaşmalarına ve tarafların birlikte daha kolay çalışmasına yardımcı oluyor. HP Noise Cancellation da ortamdaki sesleri 20 dB'e kadar azaltarak güçlü bir ses ve video konferans deneyimi sunuyor.
 
HP ProDesk 405 G4 Desktop Mini KOBİ'lerin ihtiyaç duyduğu performansı ve güvenliği kompakt ve şık bir tasarımda sunuyor. Şirketin ilk 400 serisi küçük masaüstü bilgisayarı olan bu cihaz, üç ekrana kadar görüntü paylaşımını destekleyebilen dahili Radeon™ Vega grafik kartı ve 2. Nesil AMD Ryzen™ PRO işlemcisiyle daha önce hitap etmediği müşterilere hitap ediyor. Bu müşteriler, AMD işlemcilerin gelişmiş güvenlik ve yönetim özelliklerinin yanı sıra içerik yaratmak için güçlü bir sisteme ihtiyaç duyuyor.
 
Konferans ve ortak çalışma çözümleri yeniden tanımlanıyor

Bugünün çalışanları yüz yüze toplantıları bir önceki nesle kıyasla daha fazla tercih ediyor. Z nesli çalışanlarının yüzde 84'ü yüz yüze iletişimi tercih ediyor ve Skype ve Zoom gibi sanal çözümleri iş arkadaşlarıyla yüz yüze buluşmak için bir alternatif olarak değerlendiriyor. HP aynı zamanda Zoom Room çözümlerini de tanıtarak BT karar vericilerinin kurumlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir konferans ve ortak çalışma çözümünü seçmelerini kolaylaştırıyor. HP Zoom Room çözümleri küçük, orta ve büyük kurumlara kolay, özelleştirilebilen, esnek, güvenli ve yönetilebilen toplantı odası seçenekleri sunuyor. Skype ve Zoom için HP Elite Slice ile dünyanın en çok yönlü ortak çalışma çözümlerini sunan HP, çalışanların daha kolay bir şekilde hem ofiste hem de ofis dışında sorunsuzca iletişim kurmalarını sağlıyor.
 
Premium Hizmetler Tanıtılıyor
HP aynı zamanda HP EliteBook ve HP ZBook gibi premium ticari notebooklarını iyileştirmek için HP Premier Care Çözümleri'ni de duyurdu. Mutlaka sahip olunması gereken bu hizmetler, kullanıcılarının verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için doğru koruma, destek ve hizmetleri sunuyor.
 
Günlük Hayat Deneyimini Dönüştürüyor
Tüketiciler günlük yaşantılarına entegre olacak ve kişiliklerini yansıtacak cihazlar istiyor. Milenyum neslinin yüzde 57'si, bir PC'yi ilk gördükleri anda istiyor. Bu kesimin yüzde 82'si de PC'yi hayatlarının kritik bir alanı olarak değerlendiriyor. HP Spectre'nin ince ustalığının ve performansının ilham kaynağı olduğu yeni HP ENVY laptoplar ve x360 modelleri; güçlü performans, ses ve havalandırma için kullanılan geometrik desenli üstün tasarım ve çevik koruma özellikleri sunuyor. Bu güvenlik özellikleri arasında parmak izi okuyucusu, özel kamerayı kapatma düğmesi ve ekrandaki içeriklerin başkası tarafından görülememesi için opisyonel HP Sure View gizlilik ekranı yer alıyor.
 
Mobiliteyi göz önünde bulundururak tasarlanan HP ENVY 13 Laptop'un batarya ömrü bir önceki nesle göre yüzde 41 iyileştirilerek 19 saate çıkıyor ve bu batarya ömrünü desteklemesi için Intel işlemcileri kullanılıyor. Yeni HP ENVY x360 13 de güçlü 2. Nesil AMD Ryzen™ işlemciyi ve 14,5 saate kadar batarya ömrünü katlanabilir bir kasada sunuyor. HP ENVY x360 15 AMD veya 8. Nesil Intel® Core™ işlemcisi, 13 saate kadar batarya ömrü, bir önceki nesle kıyasla yüzde 28 daha az çerçeve ve video oynatırken veya bilgisayarı kullanırken göz alıcı renkler için opsiyonel AMOLED ekranla her işin üstesinden gelebiliyor. HP ENVY 17 Laptop, 8. Nesil Intel® Core™ işlemcisiyle performans gerekliliklerini, NVIDIA® GeForce® MX250 grafik kartıyla da üretkenlik, yaratıcılık ve eğlence gerekliliklerini karşılıyor. 17 inç büyüklüğündeki ekran sürükleyici görüntü deneyimi için bir önceki nesle kıyasla yüzde 45 daha az çerçevesiyle daha iyi ekran gövde oranı sunuyor.
 

Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik

HP DaaS Proaktif Güvenlik Hizmeti Nisan 2019'da EMEA'da satışa çıkacak.
 • HP ProBook 445R G6 ve HP ProBook 455R G6'nın 499€'dan başlayan fiyatlarla mayıs ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • HP ProDesk 405 G4 Desktop Mini'nin 389€'dan başlayan fiyatlarla mayıs ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • HP Zoom Rooms Çözümleri'nin ağustos ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor. Fiyatı tarih yaklaşınca belli olacak.
 • HP Premier Care Çözümleri üç paket halinde satışa çıkacak. Essential Care paketi şu anda satın alınabiliyor. Expanded Care ve Enhanced Care paketlerinin de 2019'un ikinci yarısında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • HP ENVY 13 Laptop'un 899€'dan başlayan fiyatlarla nisan ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • HP ENVY x360 13'ün 749€'dan başlayan fiyatlarla nisan ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • Intel işlemcili HP ENVY x360 15'in 899€'dan başlayan fiyatlarla haziran ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • AMD işlemcili HP ENVY x360 15'in 799€'dan başlayan fiyatlarla mayıs ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
 • HP ENVY 17 Laptop'un 999€'dan başlayan fiyatlarla nisan ayında EMEA'da satışa çıkması bekleniyor.
İlgili Kişi:
Eray Çoşan
Bordo PR
0 533 927 23 97
erayc@bordopr.com

 

HP Inc. hakkında

HP Inc. (NYSE: HPQ) hayatı her yerde ve herkes için kolaylaştıracak teknolojiler yaratır. Yazıcı, PC, mobil cihazlar, çözüm ve hizmetlerden oluşan portföyü ile hayrete düşüren deneyimleri tasarlar. HP hakkında daha fazla bilgi için: http://www.hp.com