12.06.2019
Hatıralarınız her daim canlı ve pürüzsüz olsun diye Babalar Günü’nde babanıza Alcatel 3 hediye edin
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Hatıralarınız her daim canlı ve pürüzsüz olsun diye Babalar Günü'nde babanıza Alcatel 3 hediye edin
 
Teknoloji tutkunu babanızı Babalar Günü'nde mutlu edecek özel bir hediyeyle buluşturmak için Alcatel 3 güzel bir seçenek. Aileyle geçirilen tüm özel hatıraları her daim en canlı ve pürüzsüz halleriyle hatırlamayı mümkün kılan fotoğraf & video çekimleri, dayanıklı bataryası ve göze hitap eden şık tasarımıyla Alcatel 3, Babalar Günü hediyesi arayanların tercih edebileceği bir alternatif olarak öne çıkıyor.  
 
Pürüzsüz fotoğraf & video çekim kalitesi, yüksek hafızası ve kullanımda sunduğu kolaylıkla Alcatel 3, babalar için ideal bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. 3500 mAh bataryası sayesinde bir günden daha uzun süre şarj sorunu yaşamadan kullanılabilen Alcatel 3, babanızın yoğun günlük programında hayatını kolaylaştırabilecek son derece güvenilir bir cihaz.
 
Alcatel 3'ün 18:9 ekranı sayesinde kullanıcılar internette gezinirken ve video izlerken sinematik görüntünün tadını daha fazla çıkarıyor. Full View 18:9 ekranlı Alcatel 3 aynı ekran boyutundaki diğer benzer cihazlara göre daha kompakt ve kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca ultra kompakt 5.5 inç IPS HD+ ekran özelliği sunan Alcatel 3, mikro SD kartla 128 GB'a kadar yükseltilebilen 16 GB'lık dâhili hafızayla geliyor. Böylece bu cihaz, evinizde ailenizle geçirdiğiniz özel anları unutulmaz hatıralara dönüştürmeniz için de mükemmel bir cihaz olarak öne çıkıyor. 
 
Ayrıca Alcatel 3'ün sunduğu portre modu, gerçek zamanlı bokeh efekti ve çekim sonrası yeniden odaklama özellikleri, babanızı yetenekli bir fotoğrafçıya dönüştürebilir. Üstelik cihazın yapay zekâ sahne görüntüleme algılayıcısı sayesinde çekilen tüm fotoğraflar muhteşem görünür. Öte yandan, Alcatel 3'ün arkasında bulunan parmak izi tarayıcısına hafifçe dokunarak son derece pratik bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz.
 
Ücret ve ulaşılabilirlik
Önerilen satış fiyatı 1.399 TL olan Alcatel 3'ün spektrum siyah ve spektrum mavi seçenekleri bulunuyor.
 
İletişim
Önder Kalkancı – Bordo PR
Tel: 0533 927 23 95– onderk@bordopr.com
 
TCL Communication hakkında
TCL Communication Technology Holdings Limited üç ana marka – TCL, Alcatel ve Blackberry- altında dünya çapında mobil ve internet ürün ve hizmetlerinden oluşan, genişleyen bir portföyü tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Grubun ürün portföyü hâlihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te bulunan 160'ı aşkın ülkede satılmaktadır. Hong Kong'da kurulan Şirket; Çin'in Huizhou kentinde yer alan, yüksek verimli üretim tesisi ve dünyada dokuz farklı noktadaki AR-GE merkezlerini işletmektedir. Daha fazla bilgi için: http://www.tclcom.com/
 
TCL, TCL Corporation'ın kayıtlı ticari markasıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Alcatel, TCL Communication tarafından lisans altına alınan Nokia'nın ticari markasıdır.
 
BLACKBERRY ve EMBLEM Design'ın dâhil olduğu ancak bu markalarla sınırlı olmayan ticari markalar veya tescilli ticari markalar, BlackBerry Limited'in lisanslı olarak kullanılan ticari markalarıdır. Bu tür ticari markaların tüm hakları kesinlikle saklıdır. Diğer tüm ticari markalar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. BlackBerry, üçüncü taraf ürünler veya hizmetler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
 
Alcatel mobil cihazlar hakkında
Hong Kong'da bulunan TCL Communication Technology Holdings Limited, dünya çapında mobil ve internet ürün ve servislerinden oluşan, genişleyen bir portföyün tasarımını, üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.  Şirketin ürün portföyü halihazırda Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya Pasifik'te 160'tan fazla ülkede satılmaktadır. Telekomünikasyon araştırma firması IDC ve şirket verilerine göre Şirket, 2016'nın üçüncü çeyreği itibarıyla küresel telefon üreticileri arasında yedinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 10'uncu sırada yer almaktadır. Şirket ayrıca, küresel tablet üreticileri arasında yedinci sıradadır.
 
TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar, yenilikçi, zengin özellikli deneyimler sunarak günümüzün mobil teknolojilerine erişimi kolaylaştırmakta, insanların en çok talep ettiği teknolojilerle donatılmış, geniş çeşitlilikte ve değer yüklü bir ürün portföyü sunmaktadır. Şirketin ürün ve çözümleri, sahip oldukları sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımla 2000 sonrası doğanlar ve Z Jenerasyonu tüketicilerine hitap etmektedir. TCL Communication'ın sunduğu Alcatel markalı cihazlar yerel pazarları anlama yetisi ve uçtan uca üretim sürecini birleştirerek, tüketicilerin günlük yaşamın keyiflerini keşfetme ve yükseltmelerini sağlayan yenilikçi, zengin özellikli, yüksek performanslı mobil cihazlarla kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunmaktadır.
 
TCL, TCL Corporation'un tescilli markasıdır. Alcatel, Alcatel-Lucent'in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır. http://www.alcatel-mobile.com/