09.05.2018
Elif Bürkan, AstraZeneca Türkiye Kardiyovasküler İş Birimi Müdürü oldu
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Elif Bürkan, AstraZeneca Türkiye Kardiyovasküler İş Birimi Müdürü oldu
 
 
2005'ten beri AstraZeneca Türkiye'de çalışan Elif Bürkan, AstraZeneca Türkiye Kardiyovasküler İş Birimi Müdürü olarak görev yapacak.
 
İstanbul Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Kimya Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Elif Bürkan ilaç sektöründeki kariyerine 2002 yılında İ.E. Ulagay'da Satış Temsilcisi olarak başladı. 2002-2005 yılları arasında aynı şirkette Ürün Yöneticisi olarak çalıştı. 2005 yılında Ürün Yöneticisi olarak AstraZeneca Türkiye'ye katılan Elif Bürkan, 2010'da Kıdemli Ürün Yöneticisi pozisyonuna terfi etti. 2013 – 2016 yılları arasında Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Ardından iki yıl boyunca aynı tedavi alanında Bölge Müdürü olarak görev yapan Elif Bürkan, 2018 Nisan ayı itibariyle AstraZeneca Türkiye Kardiyovasküler İş Birimi Müdürü olarak çalışmaya devam edecek.
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Bordo PR
0533 927 23 93
dileko@bordopr.com
 
AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca-turkey ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan takip edebilirsiniz.