27.11.2017
Cüneyt Doğan, AstraZeneca Türkiye Onkoloji İş Birimi Satış ve Tanıtım Müdürü oldu
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Cüneyt Doğan, AstraZeneca Türkiye Onkoloji İş Birimi Satış ve Tanıtım Müdürü oldu
 
AstraZeneca Türkiye ailesine 1995 yılında katılan ve son olarak Metabolizma İş Birimi Satış ve Tanıtım Müdürü olarak görev yapan Cüneyt Doğan, AstraZeneca Türkiye Onkoloji İş Birimi Satış ve Tanıtım Müdürü olarak atandı.
 
1990 yılında Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Cüneyt Doğan, iş hayatına 1993 yılında satış temsilcisi olarak başladı. 1995 yılında satış temsilcisi unvanıyla AstraZeneca Türkiye ailesine katılan Cüneyt Doğan 2000-2004 yılları arasında Gastroenteroloji ve Enfeksiyon Hastalıkları İç Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yaptı. 2004-2009 yılları arasında İç Anadolu Temel Ürünler Satış ve Tanıtım Müdürü olarak çalışan Cüneyt Doğan, 2009 yılından itibaren Doğu Bölgeler Merkezi Sinir Sistemi ve Onkoloji Satış ve Tanıtım Müdürü olarak görev yapmaya başladı. 2014 yılında Metabolizma Doğu Ana Bölge Satış ve Tanıtım Müdürü olarak görev yapmasını takiben son olarak AstraZeneca Türkiye Onkoloji İş Birimi Satış ve Tanıtım Müdürü olarak atandı.
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Bordo PR
0533 927 23 93
dileko@bordopr.com
 
AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca-turkey ile Linkedin'den takip edebilirsiniz.