16.07.2018
Bahar Emeksizoğlu Pıcak, AstraZeneca Türkiye Sağlık Ekonomisi ve Pazar Erişim Müdürü oldu
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

Bahar Emeksizoğlu Pıcak, AstraZeneca Türkiye Sağlık Ekonomisi ve Pazar Erişim Müdürü oldu
 
2015 yılından beri AstraZenaca Türkiye'de çalışan ve son olarak Ruhsatlandırma ve Pazar Erişim Departmanı'nda Ruhsatlandırma Müdürü olarak görev yapmakta olan Bahar Emeksizoğlu Pıcak, Sağlık Ekonomisi ve Pazar Erişim Müdürü olarak atandı.
 
Lisans eğitimini 2005 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Kimya Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinde tamamlayan Bahar Emeksizoğlu Pıcak, yüksek lisansını 2008 yılında aynı fakültenin işletme mühendisliği bölümünde yaptı. İş hayatına Eczacıbaşı Baxter'da Ruhsatlandırma Uzmanı olarak başlayan Bahar Emeksizoğlu Pıcak sonrasında Abbott'da Ruhsatlandırma Uzmanı ve Ruhsatlandırma Müdürü olarak görev yaptı. Ardından Abbvie'ye geçerek burada da Fiyatlandırma & Geri Ödeme Müdürü ve Pazar Erişim Müdürü olarak çalıştı. Bahar Emeksizoğlu Pıcak, 2015 yılında Ruhsatlandırma Müdürü olarak AstraZeneca ailesine katıldı ve son olarak Sağlık Ekonomisi ve Pazar Erişim Müdürü olarak atandı.
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Bordo PR
0533 927 23 93
dileko@bordopr.com
 
AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca özellikle solunum & otoimmünite, kardiyovasküler - renal & metabolik hastalıklar ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. Şirket ayrıca kurduğu birçok işbirliği sayesinde enflamasyon, enfeksiyon ve sinirbilim alanlarında da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya https://www.linkedin.com/company/astrazeneca/ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan, https://www.instagram.com/astrazenecaturkiye/ ile Instagram'dan takip edebilirsiniz.