16.10.2018
AstraZeneca Türkiye Gelişim Akademisi ekim ayında, meme kanseri için buluştu
Bültene ait görseller
Bültene ait dosyalar

AstraZeneca Türkiye Gelişim Akademisi ekim ayında, meme kanseri için buluştu
 
Çalışan gelişimine odaklanan faaliyetlerine hız kesmeden devam eden AstraZeneca Türkiye, dünya genelinde Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak kabul edilen ekim ayını meme kanseri konusundaki eğitimlere ayırdı. Bu amaçla 15 Ekim 2018 tarihinde AstraZeneca merkez ofiste, “AstraZeneca Gelişim Akademisi” etkinlikleri kapsamında Onkoloji Kıdemli Bölgesel Medikal Yönetici Onur Hoca ile meme kanseri eğitimi gerçekleştirildi.
 
Sürekli gelişim ve birbirinden öğrenmeye dayalı İnsan Kaynakları yaklaşımını şirket kültürü olarak benimseyen AstraZeneca Türkiye, “Gelişim Bir Sonraki Adım Bizim” sloganıyla 2016 yılında hayata geçirdiği AstraZeneca Gelişim Akademisi'nin ekim ayındaki etkinliğinde meme kanserini konu edindi. Dünya Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında, Dünya Meme Sağlığı Günü olan 15 Ekim 2018 tarihinde, Onkoloji Kıdemli Bölgesel Medikal Yönetici Onur Hoca eğitmenliğinde bir dizi eğitim gerçekleştirildi. Canlı yayınla tüm AstraZeneca Türkiye çalışanlarının izleyebildiği “Meme Kanseri” konusundaki eğitim etkinliğinde, meme kanseri hakkında genel bilgiler, meme kanserinde değiştiremeyeceklerimiz ve değiştirebileceklerimiz, meme kanseri belirtileri, kendi kendine meme muayenesi, meme kanserinde tarama ve tanı yöntemleri ve meme kanseri tedavi yöntemleri konu başlıkları altında meme kanseri farkındalıklarını artıracak bilgiler paylaşıldı. 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Bordo PR
0533 927 23 93
dileko@bordopr.com
 
 
AstraZeneca Hakkında 
AstraZeneca özellikle solunum, kardiyovasküler-renal- metabolik hastalıkları ve onkoloji alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve kullanıma sunulması alanında faaliyet gösteren, bilim odaklı ve küresel bir biyofarmakoloji şirketidir. AstraZeneca 100'den fazla ülkede faaliyet göstermekte olup, yenilikçi ilaçları dünya genelinde milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için http://www.astrazeneca.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya https://www.linkedin.com/company/astrazeneca/ ile Linkedin'den, https://www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/ ile Facebook'tan, https://www.instagram.com/astrazenecaturkiye/ ile Instagram'dan takip edebilirsiniz.